تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

جرثقیل موبایلی

اجاره ی جرثقیل

اجاره جرثقیل موبایل

جرثقیل موبایل به جرثقیلی گفته می شود که در کمترین زمان و بدون نیاز به شرایط نصب تخصصی و استقرار ، قابلیت حرکت و جابجایی داشته و باربری آن بر اساس مرکز ثقل و پایداری آن صورت می گیرد. بنابراین یکی از مزیت هایی که باعث کاربرد روز افزون این نوع جرثقیل ها شده این است که در کمتر از یک ساعت آماده کاربری شده و محدودیت مکانی نسبت به سایر جرثقیل ها ندارد.این نوع جرثقیل برای حمل و جابجایی بارها و اجسام سنگین طراحی وساخته شده و با توجه به کاربردهای متفاوت و توان کار در شرایط مختلف در اشکال بسیار متنوع ساخته شده اند.

همه ی انواع جرثقیل های موبایل از دو بخش اصلی تشکیل شده اند :
  1. تراک یا کشنده که حمل کننده و جابجا کننده ی جرثقیل است.
  2. جرثقیل هیدرولیک که سازه ی بسیار پیچیده متشکل از چندین مدار الکتریکی، اجزای فلزی و سیستم های مبدل و ذخیره کننده ی انرژی و ... می باشد.

کرایه جرثقیل موبایل

جرثقیل موبایل

مسلم است که استفاده از چنین ماشین پیچیده ای نیازمند تخصص، دانش و مهارت کافیست.اما در ادامه به طور خلاصه اطلاعاتی در مورد انواع این جرثقیل ارائه می شود :

جرثقیل خزنده (Crawler – mounted):

این نوع جرثقیل موبایل که به آن جرثقیل کاتر پیلار نیز گفته می شود، توسط محرک خزنده یا زنجیری حرکت می کند.انواع جرثقیل چرخنده عبارتند از : جرثقیل خزنده با بازو مشبک یا خرپایی و با سازه چرخنده، جرثقیل خزنده با بوم یا بازوی تلسکوپی و با سازه چرخنده، جرثقیل با بوم مشبک

کرایه جرثقیل موبایل

خرید جرثقیل موبایل :

جرثقیل موبایلی که برای حرکت از چرخ استفاده می کند.شامل جرثقیل موبایل با بوم کشویی یا باز شونده جهت جابجایی بار در محیط نا هموار، جرثقیل موبایل دارای بوم هیدرولیکی .

سازه چرخشی بالا (Slewing Upper Structure) :

جرثقیل های موبایلی که فاقد زنجیر و چرخ می باشند و تمام سازه های بالایی آن همراه با متعلقات آن می چرخند.

بازوی چرخنده :

جرثقیل موبایلی که دارای سازه نمی باشد و بازوی آن بر روی ارابه قرار دارد.

خرید جرثقیل موبایل

جرثقیل موبایل مفصل دار:

جرثقیل موبایلی که دارای دو محور می باشد و یکی از مفصل ها برای چرخش افقی بازو طراحی شده است. جرثقیل بدون بازوی چرخشی: چرثقیل موبایلی است که می تواند دارا یا فاقد سازه باشد و بازوی آن که قادر به چرخش نیست بر روی ارابه قرار دارد.

price : $22.21
طراحی شده: سایت اول
Visit us on Google+