تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

نماشویی

شستو شوی نمای ساختمان بصورت راپل

نما شویی

در این مقاله شما را با مفهوم نما و نما شویی آشنا خواهیم کرد. نما در واقع همان ظاهر خارجی ساختمان ها است که در ساختمان یکی از مهم ترین فاکتورها در زیبایی ظاهری ساختمان است. نما در ساختمان ها بسیار متنوع است. نما شویی این نما می تواند شیشه ای ، آجری ، سنگی و یا بتونی باشد. بنابراین تمیزکردن نما شویی و شست و شوی آن تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان و شهر دارد. ساختمان های کثیف ، ظاهر زشت در شهر ایجاد می کنند. برای از بین بردن این مشکل، باید از نماشویی استفاده کنیم.

نما شویی

همانطور که از نام آن پیداست نماشویی یعنی شست و شوی نمای ساختمان که در مواقع کثیفی نما شویی و یا وجود مواد و یا مصالح ساختمانی در نمای ساختمان نما شویی استفاده می شود . در واقع هدف از آن از بین بردن مواد و مصالح زایدی است که در نمای ساختمان نما شویی وجود دارد . نماشویی به طور کلی به مجموع فرآیندهایی که برای پاکسازی نمای ساختمان ها اعم از خانه های یک طبقه تا ساختمان ها و آسمان خراش ها، انجام می شود، اطلاق می شود. به عبارت دیگر می توان نماشویی را این گونه نیز تعریف کرد: به شست و شوی نمای ساختمان ها نماشویی گفته می شود که برای این منظور از تجهیزات مخصوص که برای نماشویی تولید شده اند، استفاده می شود. نماشویی بیشتر توسط شرکت های خدماتی صورت می گیرد.

نماشویی دو مورد بسیار مورد بحث و بررسی قرار می گیرد :
  1. شرکتی و یا موسسه ای که مسئولیت نماشویی ساختمان شما را بر عهده دارد
  2. مواد و ابزاری که جهت نماشویی ساختمان شما مورد استفاده قرار می گیرد

خدمات نماشویی

پیش از بررسی نماشویی ابتدا می بایست یک دید اجمالی در زمینه انواع نما به دست آورید که متناسب با انواع نما و کیفیت های آن می بایست از یک سری مواد اولیه جهت نماشویی استفاده نمود . خارجی ترین قسمت ساختمان ، نمای ساختمان گفته می شود . در انتخاب نمای ساختمان می بایست دقت لازم صورت پذیرد و از جمله علت های آن می توان به :

  1. نمای ساختمان می بایست بسیار مقاوم باشد تا در برابر عوامل جوی و آب و هوایی بسیار مقاوم باشد.
  2. زیبایی لازم را از نظر کارفرمایان محترم داشته باشد.
  3. هماهنگی لازم را با ساختمان های مجاور داشته باشد .
انواع موادی که در نمای ساختمان می توان استفاده نمود به شرح ذیل می باشد :
  1. نما آجری
  2. نمای سیمانی
  3. نمای سنگ های مختلف
  4. نما با انواع دانه های سنگی رنگی که با چسب های مخصوص به یکدیگر متصل می گردند .

نماشویی در ابتدا تنها بوسیله یک قلاب و بند چرمی صورت می گرفت و کارگران با استفاده از این تجهیزات از ساختمان آویزان می شدند و اقدام به نماشویی می کردند. شیوه این کار به اینصورت است که نماشو ابتدا بندی را در پشت بام ساختمان محکم میبندد تا به وسیله آن از ارتفاع آویزان شود و بتواند به صورت مستقیم از بالای ساختمان به نما مسلط باشد .نماشویی معمولا با فشار آب . سند پلاست انجام می گردد . سند پلاست دانه های بسیار ریز شبیه شن می باشد که به وسیله مخلوط آب با فشار به نما پاشیده شده و مقدار خیلی کمی از سطح نما را می کاهد و نما را تمیز میکند . اما با گذشت زمان و امدن ساختمان هایی با نمای شیشه ای تجهیزات نماشویی پیشرفته تری گسترش پیدا کرد. این تجهیزات بیشتربر روی سقف ساختمان های بلند نصب می شوند و توسط یک اپراتور کنترل می شوند. برای مثال سیستم های ریلی معلق یکی از مکانیسم های مورد استفاده در نماشویی است. در این مکانیسم کارگران به جای آویزان شدن از یک قلاب که امنیت پایینی دارد در داخل یک ریل که دارای دیواره های کناری است قرار می گیرند و ریل به صورت معلق توسط اپراتور کنترل می شود و بالا و پایین می رود. استفاده از این نوع مکانیسم شست و شو در ساختمان های کوچک از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.
نماشویی خود دارای انواع مختلفی است. در حقیقت نماشویی را می توان با استفاده از تجهیزات مختلف و همچنین با مواد شوینده متفاوت انجام داد. یکی از روش های نماشویی ، نماشویی با واشر فشار است، روش دیگر استفاده از مواد نانو در نماشویی می باشد و غیره.

خدمات نماشویی
price : 22.21
طراحی شده: سایت اول
نماشوئی برای نما های گوناگون مانند شیشه یا آجری و سنگی و بتونی میباشد نما شویی تمیزکردن و شست و شوی آن تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان و شهر دارد نما شوئی ساختمان یا نما شویی ساختمان

نور پردازی ساختمان

نور پردازی : معماری در شب هم به اندازه ی معماری روز اهمیت دارد. نور پردازی ساختمان همان قدر که در طول روز خوب دیده می شوند نیاز دارند که در شب هم همان قدر زیبا به نظر بیایند. وظیفه زیبایی و معرفی کاربری های مختلف ساختمان ها در شب ، بر عهده نور های مصنوعی استفاده شده در نور پردازی ساختمان خارجی ساختمان ها است که ما آن ها را نورپردازی نمای خارجی ساختمان می نامیم. اما نور پردازی اصول و قوانین خود را دارد و اگر از این اصول نور پردازی ساختمان رعایت نشوند ساختمان تبدیل به یک منبع برای تولید آلودگی نوری خواهد شد که هیچ زیبایی ندارد.متاسفانه مساله آلودگی نوری در شهر های بزرگ تبدیل به امری عادی شده است. مثلا در نور پردازی ساختمان مسجد درانتخاب رنگ نور ها و محل قرار گیری چراغ ها باید به صورتی باشد که کمک کند مسجد حس و حال عرفانی خود را در شب نیز حفظ کند. هماهنگی رنگ نور ها با رنگ متریال های انتخاب شده، نور پردازی ساختمان باعث شود تا این ساختمان زیبا تر و روح نواز تر به چشم بیاید.

نماشوئی

نماشویی نماشوئی دستگاه های شستشوی فشار خیلی قوی صنعتی نماشوئی ابعاد کوچک و بزرگ و قابل حمل که نماشوئی فشار بالای آب و قابلیت جرم زدایی و شستشوی انواع سنگ های نما سطوح مختلف سنگ ها از جمله نمای ساختمان وکف پارکینگ ها و استخرها و ماشین های صنعتی را که دارند جرم زدایی سنگ ها و شستشوی سطوح مختلف سنگ نما و کف از جمله نمای ساختمان ها ، کف پارکینگ و استخرها و ماشین های صنعتی نماشویی پاششی مواد شوینده و نماشوئی فشار بالا شستشوی نما نماشوئی واترجت یا سندبلاست دستگاهی است که آب را نماشوئی فشارقوی بسیار زیاد پاشش می کند نماشوئی به علت فشار بالایی که دارد جرم نما یا سنگ کف نماشوئی کثیفی ها وجرم های قدیمی را به راحتی از بین برده نماشوئی پاک می کند. واترجت ها یا سندبلاست ها نماشوئی پاشش مواد نماشوئی فشار قوی سطح مورد نظر را از هرگونه آلودگی نماشوئی کثیفی پاک می نماید که علاوه بر کاهش مصرف آب باعث افزایش سرعت کارایی و کیفیت و جهش عملیات نظافتی می گردد. واترجت ها و سندبلاست ها ی صنعتی بسته به نیاز در ساختمان ها و سنگ های مختلف به صورت جداگانه انجام می شود نماشویی واترجت های شستشوی نمای صنعتی آب سرد توانایی جرم زدایی لکه بری و شستشوی نماو سطوح مختلف مانند نمای ساختمان ها ، کف پارکینگ ها ، استخرها ، ماشین های صنعتی را دارند. واترجت های آب گرم علاوه بر قابلیت های آب سرد توانایی شستشوی سطوح سنگ ها و گرانیت ها و موزاییک ها و بتون سیمان نما چرب و روغنی و ماشین های صنعتی و غیره مناسب برای کف کارخانجات دولتی وشرکتی است. بزرگترین حسن نماشویی تغییر در دیدگاه اهالی ساختمان نماشوئی همسایه ها و عابرین پیاده که از کنار ساختمانها در سطح شهر می گذرندمی باشد. در کل نماشویی ساختمان سهم عمده ای در زیباسازی شهر بر عهده دارد.

امروزهروز به روز نماشوئی توجه به افزایش جمعیت کشور مان و پیشرفت سریع تکنولوژی و فناوری ، نیاز جوامع به سمت مکانیزه شدن امری اجتناب ناپذیر است. دنیای صنعت امروز از جمله صنعت خدمات نماشویی و نظافت نیز از تاثیر این پیشرفت ها مستثنی نبوده به گونه ای که بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در این صنعت به تولید نماشوئی ارائه دستگاه های نظافتی مکانیزه به منظور افزایش کیفیت سرعت بالا ، سرعت نماشوئی کارایی در امر نظافت منجر شده است.

هنگام انجام عملیات بنایی ، معمولا نمای ساختمان به علت پاشیده شدن انواع ملاتها یا قیر نماشوئی آسفالت کثیف می شود . بهتر است این آلودگی ها قبل از استفاده از ساختمان ، از سطح نما گرفته شود بنابر این احتیاج به نماشویی پیدا می شود.

شرکت نماشویی ارائه دهنده خدمات نماشویی به صورت کاملا حرفه ای نماشوئی نماشوئی استفاده از آخرین متد های نماشویی است. انها نماشوئی آموزش افراد متخصص نماشوئی استفاده از تجهیزات روز دنیا به صورت کاملا اختصاصی به نماشویی ساختمان شما میپردازنند. علاوه بر این از خدمات ارائه شده توسط شرکت نماشویی، نماشویی تمام ساختمان ها نظیر نماشویی ادارات، نماشویی آسمان خراش ها، نماشویی ساختمان ها مسکونی و غیره می باشد.

نما شویی ساختمان

در جامعه مدرن امروز هنگام حرکت تکنولوژی در نرخ ابد سریع و خواص جدید در حال تیراندازی تا در همه جا شما نگاه کنید، ساختمان های سبک موسیقی ایستادگی کردن همه بیشتر است. در حالی که بسیاری از ساختمان های قرن 21 معمولا بسیار و زاویه ای و مربع در خدمات تمیز کردن ظاهر ساختمان از نما شویی ساختمان قدمت معماری تاریخی از قرن شانزدهم تا قرن 20 اغلب زیبا بسیار بیشتر و جذب می کند به چشم. اما با گذشت زمان، هر یک از این ساختمان ها به راحتی می توانید به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به خاک و دوده از آلودگی هوا را کاهش، ترک کار سنگ قابل توجه به دنبال کثیف و نچسب. در حالی که آن اجتناب ناپذیر است که تمام ساختمان ها را از پوشیدن روزمره رنج می برند و پاره و شروع به نگاه کثیف در طول زمان، این مشکل می تواند به راحتی جبران می شود. ساختمان تمیز کردن خدمات می توانید ساختمان های سنتی و معاصر به عظمت سابق خود بازگرداند. آیا سازمان شما در یک ساختمان بر ذکر شده است، و یا اگر اموال خود را به عموم مردم باز می شود، برداشت اول بسیار مهم است. بدیهی است که یک ساختمان کثیف و ژولیده است به احتمال زیاد برای تولید یک فضای نما شویی ساختمان و ارائه یک برداشت اول ناامید کننده برای بازدید کنندگان می رود. اگر شما احساس می کنید که ساختمان خود را در طول زمان با توجه به ثابت ساخت تا از خاک و دوده تخریب، سپس آن را می تواند زمان که شما در خدمات تمیز کردن ساختمان ما سرمایه گذاری. در نما شویی ساختمان، ما بیش از 10 سال تجربه در ساخت و تمیز کردن، آب بندی و نقاشی. اگر ساختمان شما نیاز مبرمی به ترمیم و یا نوسازی، یا حتی فقط یک تمیز کردن عمیق را به پشت رنگ اصلی خود است، ما می توانیم شما را با یک توقف راه حل و خدمات. ما باور داریم که آن ضروری است که ساختمان خود را به نظر می رسد بهترین حالت آن که شما یک شانس دوم به ایجاد اولین برداشت نیست ما ساختمان تمیز کردن خدمات نمونه کارها تمیز کردن ساختمان ما گسترده است و در طول سال ما تجربه در تمیز کردن یک طیف متنوع از ساختمان در سراسر کشور، برای مثال به دست آورده اند: ساختمان و ذخیره سازی از تمام اندازه ها شهرستان بلوک های اداری مرکز مدارس دانشگاه ها نمایشگاه ساختمان بزرگ استادیوم ها هر ساختمان می توانید تعدادی از موانع و مشکلات دسترسی است، اما تیم مجرب ما آموزش دیده برای ارائه امن ترین، ساده ترین و کم هزینه ترین راه حل های موثر برای دسترسی به تمام مناطق از ساختمان شما. ساخت و ساز با مسائل پیچیده و یا دسترسی که در آن ما نیاز به کار در ارتفاع، ما به طور منظم کار از نزدیک با تیم از تکنسین دسترسی نما شویی ساختمان. دسترسی با طناب نما شویی ساختمان ما فراهم می کند با مزایای ایمنی و سرعت، کاهش خطر کار در ارتفاع، در حالی که کمک به کاهش کل انسان ساعت. ما مجهز به غلبه بر تمام چالش ها و ارائه بهترین ساختمان ممکن تمیز. تا نمونه تاریخ از پروژه های تمیز کردن ساختمان که ما انجام داده اند، لطفا به مشاهده مورد ما از پروژه های اخیر، نمایشگاه تعدادی از مشتریان ما به طور منظم و نوع خدمات است که ما به صورت روزانه ارائه بازدید از صفحه اخبار ما. اگر شما می خواهم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد محدوده ما از ساختمان تمیز کردن خدمات، لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و پر کردن فرم آنلاین ما به درخواست بازدید سایت و یا درخواست یک نقل قول برای پروژه شما. اگر شما ترجیح می دهند، شما می توانید ما را در نما شویی ساختمان و یکی از تیم ما پاسخ خوشحال به بحث در مورد نیازهای خود را در جزئیات بیشتر و یا پاسخ به هر گونه نمایش داده شد که ممکن است شما خواهد بود. از طریق شبکه ما از پاک کننده سقف حرفه ای ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از تمیز کردن سقف، حذف و تعمیر سقف خزه خدمات. آیا نما شویی ساختمان در حال تمیز کردن از یک ماشین دسترسی و یا با استفاده از سطح واجد شرایط 3 نما شویی ساختمان عملیات در ارتفاع، ما می توانید تقریبا هر سقف با مسائل مقابله و تخصص، حرفه ای و تجربه برای پروژه شما. اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تمیز کردن سقف نما شویی ساختمان پیشنهاد، لطفا در فرم درخواست در سمت راست را پر کنید و یکی از تیم دوستانه ما در تماس با شما باشد. نما شویی ساختمان مدیترانه و اسکاندیناوی: ما خوشحال به اعلام تشکیل نما شویی ساختمان مدیترانه و اسکاندیناوی ما، متشکل از اعضای ما در فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، دانمارک، نروژ و سوئد هستند. ما این فرصت را به آرزو صندلی، یعنی فرناندو پینهیرو (مدیترانه) و نایجل کریگ (اسکاندیناوی) هر موفقیت با تلاش های خود برای پیشبرد رشد و ماندگاری سیستم نما شویی ساختمان، در مناطق خود را. نما شویی ساختمان انجمن تجارت جهانی تنها در بخش کار در ارتفاع است. آن را تا به شرکت های عضو در هر قاره. دسترسی با طناب صنعتی توسط نما شویی ساختمان در 25 سال گذشته به یک نقطه که در آن با استفاده از دسترسی انتخاب شده برای بسیاری از کار در صنعت نفت و گاز و همچنین طیف وسیعی از پروژه در ساخت و ساز، مهندسی عمران، را توسعه داده است ساخته شده است و محیط زیست طبیعی و خیلی بیشتر. موفقیت خود را در آموزش کامل و دستورالعمل کار سخت است که پس از سال تحویل بی نظیر امن سال سابقه کار است. نما شویی ساختمان با انگلیسی میراث در تمام جنبه های تمیز کردن نما سنگ کار کرده است. متخصصان در تمیز کردن نمای ساختمان بنزین، پارک ماشین، انبارها، پارک های خرده فروشی، نمایندگی موتور، اماکن عمومی از جمله خیابان ها و پیاده رو، آدامس و حذف گرافیتی، و نما شویی ساختمان انبار. نما شویی ساختمان بازار به دست آورده اند تجربه ساختمان تمیز کردن نمای پیشرو. این که آیا آن ستاد شرکت و یا ذخیره سازی صنعتی، و یا ساختمان های حتی ذکر شده است که ما باید تجهیزات، پرسنل و دانش تخصصی را به انجام تمیز کردن ساختمان خود را به یک استاندارد بسیار بالا است. ما پروژه مدیریت تمام مراحل از مدیریت ترافیک از طریق به دسترسی از راه دور، و نما شویی ساختمان کارشناسان که می تواند ارائه می باشد. اگر ما می توانیم شما را با سنگ تمیز کردن نمای کمک لطفا با پر را در کادر پرس و جو به سمت راست و یا با ما تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر. علاوه بر نما پاک کننده عمیق، ما نیز: دوباره نقطه و آجر دوباره ملات و کاشی تمیز کردن و نگهداری ناودان و کوچه پشت بام پنجره جایگزین و ترمیم خدمات تعمیر و نگهداری نمای عمومی

Visit us on Google+