تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

اتوبار - باربری

باربری و خدمات جابجایی

اتوبار غرب تهران

در گذشته برای جابجایی زمینی کالا از نقطه ای به نقطه ی دیگر از انسان اتوبار غرب تهران و چهارپایان و وسایلی مانند درشکه استفاده می شد ولی با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی وسایل مختلفی ساخته شده که منجر به دگرگونی روشهای حمل و نقل و باربری شد.امروزه اصطلاح اتوبار یا باربری به شرکتی گفته می شود که کالاها را از نقطه ای به نقطه ای دیگر منتقل می کند، اتوبار غرب تهران این جا به جایی ممکن است درون شهری و یا برون شهری باشد.اتوبار درون شهری جابجایی بار درون یک شهر از نقطه ای به نقطه ی دیگر است اما اتوبار برون شهری ، جابجایی بار از شهری به شهر دیگر را شامل می شود.این نوع باربری با باربری درون شهری تفاوت های بسیار دارد.

اتوبار

باربری غرب تهران

نیاز به راننده ی خبره، متعهد و مسلط به جاده، ماشین سالم و مجهز و مسافت طولانی باعث شده هزینه ی این نوع حمل و نقل بیشتر از باربری درون شهری باشد.لازم به ذکر است باربری غرب تهران که برخی شرکت ها علاوه بر این دو نوع حمل بار، باربری صادراتی و وارداتی به معنی جابجایی بار بین کشور ها را نیز انجام می دهند. امروزه انواع ماشین ها برای باربری وجود دارند که با توجه به حجم و اندازه ی بار و نوع باربری انتخاب می شوند.مسقف بودن یا نبودن ماشین نیز که با توجه به جنس بار، شرایط آب و هوایی و نیاز و خواست مشتری انتخاب می شود، در سالم رسیدن بار به مقصد موثر است. باربری غرب تهران انواع خودرو های باربری به شرح زیر است :

وانت بار و نیسان بار

: جهت باربری با حجم نسبتا کم و سرعت بالا

اجاره خاور جهت حمل اساسیه:

جهت باربری با حجم متوسط

کامیون

: جهت باربری با حجم بالا و متناسب با نوع بار

در جابجایی بین شهری علاوه بر این ها ماشین های دیگری از جمله تریلی و تریلی کفی (جهت جابجایی خودرو) نیز مورد استفاده قرار می گیرند. وظیفه ی یک اتوبار حمل کالاهای اداری و تجاری واثاثیه منزل و مبلمان ، بیمه بار ، سالم رساندن کالا به مقصد و درست حمل نمودن وسایل سنگین و حساس و شکستنی است.

باربری

اتوبار تهران

بیمه ی بار عبارتست از تعهدی که شرکت حمل بار جهت سالم رساندن بار به مقصد می دهد و موظف می شود چنانچه کالای مورد بیمه در جریان جابجایی از مبدا به مقصد به علت وقوع هریک از خطرات ذکر شده در بیمه نامه دچار خسارت گردد، زیان وارده به کالا جبران و هزینه ها پرداخت شود.انواع بیمه های وارداتی، صادراتی، اتوبار تهران ترانزیت و داخلی وجود دارد که با توجه به نوع حمل و نقل استفاده می شود. در رابطه با نرخ و تعرفه حمل و نقل برون شهری، نوع بارنامه شهرستان ها برای کلیه خدمات حمل و نقل برون شهری بارنامه دولتی از مرکز حمل و نقل کالای تهران در جاده آزادگان و بصورت رایگان صادر میشود.مبلغ بیمه نامه حمل و نقل برون شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی کالا و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد. اتوبار تهران بیمه نامه به جز نیسان و وانت تا سقف ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برای انواع ماشین های خاور و نیمه سنگین رایگان و برای ماشین های سنگین و فوق سنگین اتوبار تهران تا سقف ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال رایگان می باشد.لازم بذکر است که بیمه نامه برای نیسان و وانت قابل صدور است اما هزینه آن بعهده خود مشتری می باشد.متاسفانه بدلیل حساسیت شرکت های بیمه گذار در حال حاضر هیچگونه بیمه نامه ای برای حمل و نقل شیشه صادر نمیشود.

شرکت های باربری مختلف به منظور اجرای بهتر وظایف خود و جذب مشتری، علاوه بر بیمه امکانات بیشتری نیز فراهم می کنند.به طور مثال برخی شرکت ها کارگرانی ماهر برای جابجایی وسایل سنگین و شکستنی استخدام و در اختیار اتوبار تهران مشتریان قرار می دهند.برخی شرکت های دیگر از انواع بسته بندی با کارتن ها و جعبه های ضخیم برای حفاظت هرچه بیشتر اتوبار تهران بار استفاده می کنند.برخی شرکت ها نیز در جابجایی و چیدمان وسایل حمل شده در مقصد به مشتری کمک می نمایند.یک اتوبار خوب ضمن رعایت همه ی شرایط فوق، در اسرع وقت در محل حاضر شده و با کمترین هزینه و بیشترین سرعت جابجایی را انجام می دهد.

price : 22.21
طراحی شده: سایت اول
Visit us on Google+