تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

دفاع شخصی

آموزش دفاع شخصی غرب تهران

مطالب مرتبط

لینک های دیگر

دفاع شخصی

دفاع شخصی

دفاع شخصی یا دفاع از خود به کارهایی گفته می شود که فرد برای نگهبانی از سلامت یا اموال خود یا دیگران انجام می دهد. موفقیت در دفاع شخصی به سن و جنس و تحصیلات ربطی ندارد. دفاع شخصی یک هنری است که همه می توانند یاد بگیرند و از این یادگیری لذت ببرند و البته در زمان لازم به شکل های گوناگون از چیزهایی که یاد گرفته اند استفاده کنند.

آموزش دفاع شخصی

آموزش دفاع شخصی

هنر های رزمی یکی از پر طرفدارترین شاخه های ورزشی در آغاز برای دفاع از خود در برابر حمله کنندگان مورد استفاده قرار می گرفت ولی بعد با گذشت زمان به شاخه ای ورزشی و دارای تعداد خیلی زیادی رشته تبدیل شد . چند رشته برتر رزمی که بیشترین کارایی در دفاع شخصی را دارند

انواع رشته های دفاع شخصی

انواع رشته های دفاع شخصی

1.کیک بوکسینگ:هنر ترکیب کردن دست و پا است و خود شامل چند رشته می باشد که مشهورترین آن موی تای می باشد
2.کاراته: رشته کاراته بیشتر بر منحرف کردن ضربه های رقیب و بعد از آن حمله تاکید می کند .در این رشته به جز زدن ضربه از گرفتن رقیب و پرتاب او هم استفاده میشود و کارایی زیادی در دعواهای خیابانی دارد.
3.آی کیدو: این رشته راهی خیلی جالب برای روبرویی با رقیب دارد و آن استفاده از نیروی رقیب برای ضربه زدن به اوست به این معنا که شخص دفاع کننده با توجه به حرکتی که طرف روبرویی او انجام میدهد با اجرای تکنیکی نیروی شخص را برعلیه خود شخص استفاده میکند و به او زیان میرساند.
4.وینگ چون: وینگ چون در سالهای گذشته خیلی معروف شده و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است که شاید مهمترین دلیل معروف شدن آن بروسلی باشد.
5.جویستو: جوجیتسو از فن های قفل کردن و فشار بر مفاصل رقیب استفاده میکند و خیلی اثر بخش و قدرتمند میباشد.این رشته شباهتهایی به رشته آیکیدو و جودو دارد و هرکدام از آنها نقطه های توانایی خاص خود را دارند.

price : $22.21
طراحی شده: سایت اول
آموزش دفاع شخصی آموزش دفاع شخصی غرب تهران در محیطی آرام و با مربیان مجرب بصورت تیمی و خصوصی انجام می پذیرد
Visit us on Google+