تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

آموزش ایروبیک

اموزش حرفه ای ایروبیک غرب تهران

مطالب مرتبط

لینک های دیگر

آموزش ایروبیک

آموزش ایروبیک

ایروبیک وسیله ای تاثیر گذار برای پیشگیری از افسردگ , بی حوصله بودن و بی تابی است چون هورمون اندروفین در بدن بوجود آمده و باعث تولید نشاط،تمرکز ذهن و زیاد شدن خلاقیت فکری می شود.
ایروبیک یا حرکت های موزون هوازی یکی از رو ش های فعالیت برای بدست آوردن آمادگی جسمانی (هوازی) ات و قدرت قلب و عروق و سیستم تنفسی را افزایش می دهد.

آموزش ایروبیک

در صورت کلی هر کاری که احتیاج بدن به استفاده از اکسیژن را برای مدت طولانی زیاد کند ایروبیک نام دارد. این راه ورزشی از دهه 1960 رایج شده است و در سال 1980 در ردیف پرطرفدارترین ورزش جهان قرار گرفت و هم اکنون از قبیل ورزش های پرطرفدار قابل توجه است.

راه تمرینی ایروبیک باعث توسعه و بالا رفتن آمادگی جسمانی (هوازی) می شود و این باعث زیاد شدن توانایی، سرعت و هماهنگ شدن اعصاب و عضلات ، انعطاف پذیری و زرنگی می شود.

در انجام حرکت های ایروبیک تمرکز ذهنی اهمیت فوق العاده ای دارد . هم اکنون در خیلی از جاهای مختلف جهان این ورزش پرجنب و جوش و پر جذابیت ،به عنوان یک وسیله با اهمیت یرای حفظ سلامتی انسان به حساب می آید. چون این حرکت های ورزشی از سوخت چربی فایده می گیرند، با انجام دادن آن چربی های زیاد بدن به عنوان سوخت یا انرژی استفاده می شوند و وزن زیادی بدن کم می شود و با تکرار این حرکت ها به ندرت قلب و سیستم عروقی و تنفسی در روبرویی تمرین های حرکتی از کارایی بیشتری برخوردار می شوند.

این قبیل از روش تمرین به شخص تمرین کننده اجازه می دهد که یکدفعه از خلاقیت های ذهنی و هنری در خودش زیادتر استفاده کند و استعداد های پنهان خود را نمایان سازد.

ایروبیک غرب تهران

ایروبیک غرب تهران

قدرت بدنی در فعالیت های ایروبیکی

محققان می گویند که انجام دادن فعالیت های قدرتی ،خوبترین راه برای پیشگیری از پوک شدن استخوان است. وقتی که تمرین قدرتی انجام می دهید ،فشار تقریبا زیادی بر روی استخوان های بدنتان می آید که این کار باعث می شود کار کلسیم سازی در استخوان ها بهتر شود.به این صورت از پوک شدن استخوان ها پیشگیری می شود .

توصیه می شود تمرین های ایروبیک آرام آغاز کنید و به ندرت شدت تمرین را زیادتر کرده و مجددا آن را کم کنید.

ایروبیک چه تاثیر خوبی بر روحیه و بدن آدم دارد؟

معنی ایروبیک هوازی است یعنی ورزشی که در آن کم بودن اکسیژن را احساس نمی کنیم .این ورزش باعث می شود پایداری قلبی و عروقی بالا برود و پایداری عمومی بدن را افزایش می دهد.در حالت کلی ایروبیک از گروه ورزش های طولانی است که شدت آن کم است مثل راه رفتن،دوچرخه سواری،شنا کردن و کوهنوردی.

در این ورزش هوازی که زمان آن زیاد و شدت آن کم است هیچ وقت گرفتار کم بودن اکسیژن نمی شویم . در صورتی که ورزش های غیر هوازی زمانشان کم تر ولی دارای شدت بالای هستند و اصولا زمان آن کم تر از یک دقیقه است.مانند وزنه برداری،دو سرعتی و یا شنای سرعتی.

price : $22.21
طراحی شده: سایت اول
Visit us on Google+