تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

عینک آفتابی ارزان

خرید عینک آفتابی مارکدار

مطالب مرتبط

لینک های دیگر

عینک آفتابی مارک دار

عینک آفتابی مارک دار

همان طور که میدانید عینک های آفتابی جذابیت ظاهری شما را دو چندان میکند علاوه بر این از چشمان زیبای شما حفاظت کرده و امروزه بعنوان یک اصل مهم در سلامت چشم ها مطرح شده است.باید از چشم هایتان در برابر نور شدید خورشید و اشعه فرابنفش آن محافظت کنید.زمانیکه نور آفتاب شدید است استفاده از عینک آفتابی دیدتان را بهتر میکند و از صدمه دیدن عدسی و شبکیه چشمتان جلوگیری میکند. اما اگر به جای عینک های آفتابی مناسب از نمونه های تقلبی آن استفاده کنید باعث ایجاد عوارض ناخوشایند چشمی مثل بیماری شبکیه آب مروارید و کاهش بینایی میشود.

خرید عینک آفتابی ارزان

عینک آفتابی ارزان

وقتی نور آفتاب شدید است دید رنگی چشم ها کاهش یافته و احساس خستگی در چشمانمان میکنیم یا چشمانمان برای لحظاتی سیاهی می رود.حال اگر هر روز ساعات طولانی را در آفتاب به سر ببرید و چشمان نازنینتان را در چنین شرایطی قرار دهید احتمال اینکه به آب مروارید مبتلا شوید بسیار بالا میرود!! مطمئنآ هیچ یک از ما چنین سرنوشت غم انگیزی را برای چشمانمان نمیخواهیم! پس در زیر چند نکته در مورد عینک های آفتابی مناسب برایتان آورده ام

عینک آفتابی
 1. اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به اسکی کردن حمام آفتاب گرفتن و کوهنوردی در ارتفاعات علاقه مند هستند باید حتما از عینک های آفتابی استفاده کنید.عینک هایی که شیشه های رفلاکس و آینه ای دارند گزینه مناسبی برای استفاده در این موارد هستند
 2. به افرادی که هر روز باید مدت طولانی رانندگی کنند توصیه میشود که علاوه بر استفاده از عینک های آفتابی از مدلهایی که شیشه شان قهوه ای است استفاده کنند زیرا از شدت نور آبی آسمان می کاهد و به شما دید بهتری میدهد.
 3. امروزه میبینید که عینک های فانتزی زیادی با شیشه های درخشان سبز و قرمز و بنفش و... وارد بازار شده اند که طرفداران بسیاری هم پیدا کرده اند اما بهتر است بدانید که بهترین رنگ برای شیشه های عینک خاکستری و قهوه ای است .مخصوصا اگر پشت فرمان مینشینید و رانندگی میکنید بهتر است از عینکهایی با شیشه سبز رنگ استفاده نکنید چون رنگ سبز تشخیص نور قرمز و زرد را مختل میکند و به نظر مناسب نمی آید.
 4. سعی کنید فریم و قاب عینکتان بزرگ باشد تا نه تنها از چشم هایتان محافظت کامل کند بلکه مانع صدمه نور خورشید به پوست دور چشمتان شود و از ایجاد چروک های زودرس جلوگیری کند.
 5. کودکان حساسیت چشمی شان بیشتر است.پس اگر فرزندتان جزو آن دسته کودکان پر انرژِی است که هرروز ساعتهای طولانی در آفتاب بازی میکند حتما برایش عینک مخصوص آفتابی مخصوص کودکان را تهیه کنید.
 6. افرادی که عمل آب مروارید یا لازک یا لیزیک انجام داده اند باید حتما حتما در نور آفتاب از عینک آفتابی استفاده کنند.حتما یادتان است که گفتیم یکی از عوامل پیشگیری از آب مروارید استفاده از عینک آفتابی است!!
 7. بعضی از داروهای شیمیایی چشمی و پوستی حساسیت چشم را افزایش میدهد.پس اگر شما جزو افرادی هستید که از این داروها (مثل قرص داکسی سایکلین یا روآکوتان یا قطره های چشمی)استفاده میکنید باید حتما عینک آفتابی بزنید.اگر استفاده نکنید مطمئنا پس از پایان دوره مصرف دارو متوجه تغییراتی در دید چشمانتان میشوید!!
 8. حال از کجا بفهمیم عینک آفتابی مان استاندارد است؟
  مسلما اولین گزینه که به ذهنمان میرسد این است که شیشه های عینک یووی400 باشند.بله کاملا درست است! همچنین وقتی یک عینک آفتابی استاندارد را در مقابل یک صفحه طرحدار تکان میدهید صفحه طرحدار نباید تار و کج یا موجدار دیده شود.
 9. برای اینکه متوجه شوید تیرگی شیشه های عینک آفتابی تان مناسب است عینک را به صورتتان بزنید و در یک اتاق با نور معمولی به آینه نگاه کنید اگر چشمان خود را در آینه ندیدید عینک آفتابی شما مناسب است.
 10. سوال بعدی که مطرح میشود این است که آیا در زمستان هم لازم است عینک آفتابی بزنیم؟
  در زمستان به خصوص در برف حتما از عینک آفتابی استفاده کنید.چون برف روی زمین 80 درصد از نور جذب شده خورشید را به چشم ما باز میگرداند.بنابراین اهمیت استفاده از عینک آفتابی در زمستان کمتر از تابستان نیست.

عینک آفتابی مارک دار زیر قیمت بازار

عینک آفتابی مارک دار زیر قیمت بازار
عینک آفتابی مارک دار زیر قیمت بازار

پس نتیجه میگیریم که یک عینک آفتابی خوب باید چشمان شما را در برابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنـفش آن ایمن کند.وضوح و کنتراست دیدتان را بهبود ببخشد و در مقابل نورهای زننده و خیره کننده از چشمانتان محافظت کند. هر روز هزینه های مختلفی را میپردازیم که خرید یک عینک آفتابی مناسب در مقابل آنها چیزی نیست.با خرید یک عینک آفتابی استاندارد نه تنها بر جذابیت ظاهری خود می افزایید بلکه از چشمان زیبایتان نیز محافظت میکنید.مسلما بهایی که در اثر استفاده نکردن یا استفاده کردن از عینک های آفتابی تقلبی باید بپردازید خیلی بیشتر است.اگر یک عینک آفتابی استاندارد و مناسب بخرید به راحتی میتوانید چندین سال از آن استفاده کنید و اگر جزو افراد مدگرا نباشید احتمالا تا پایان عمر برایتان میماند. عینک های آفتابی در عرصه مد نیز بسیار پر سرو صدا هستند و اکثر برندهای معروف پوشاک در دنیای مد به تولید عینک های آفتابی نیز روی آورده اند در زیر به تعدادی از معروف ترین آنها میپردازیم

عینک ری بن
عینک های ری بن

احتمالا همه اسم عینک ری بن را شنیده ایم.از آنجایی که محسن چاووشی هم میخونه عینک ری بن اصلم هرچی دارم مال تو :دی میتوانید به اهمیت این مارک پی ببرید!! ری بن بعنوان یک تولید کننده عینک آفتابی قدمت خیلی زیادی دارد.معروف ترین ستاره های دنیا مثل براد پیت رابرت پتینسون جنیفر لوپز این مارک کلاسیک را تایید کرده و از آن استفاده میکنند.تلفیقی از سبک قدیمی و مد امروزی که بسیار جالب است. عینک های ریبن واقعا مدروز و در عین حال کاربردی هستند.فریم هایشان باریک و کم وزن اما بسیار محکم است تا اگر ضربه ای به آن خورد آسیب نبیند.عینک های ری بن مناسب هر موقعیتی هستند چه وقتی که به ورزش و کوهنوردی میروید و چه زمانی که با دوستانتان بیرون یا مهمانی میروید.این عینک های آفتابی روی صورت هر فردی جذاب است و ظاهری قدرتمند و قاطع به چهره تان می بخشد

Chanel عینک های آفتابی شانل
Chanel عینک های آفتابی شانل

شانل جزو فریبنده ترین نام های تجاری بازار است که محبوبیت بسیار چشمگیری در بازار مد دارد.شانل فعالیت بسیاری در زمینه کیف و کفش و لباس دارد و پس از موفقیت هایی که در زمینه پوشاک به دست آورد به طراحی عینک های آفتابی نیز روی آورد که در این زمینه هم بسیار موفق عمل کرد.این برند از لحاظ رنگ و مدل بیشترین تنوع را دارد و خیلی از مردم جذب همین تنوع و گستردگی قدرت انتخاب میشوند.

خرید آنلاین
Gucci عینک های آفتابی گوچی
Gucci عینک های آفتابی گوچی

بیشتر هنر پیشه ها و شخصیت های معروف هنری از عینک های آفتابی این مارک استفاده می کنند.عینک های آفتابی گوچی بسیار ظریف و هنرمندانه است و جذابیت زیادی دارد.بطوریکه در نگاه اول همه جذب عینکتان میشوند.گوچی در دنیای مد بسیار مشهور و معروف است و از لحاظ کیفیت درجه یک میباشد و طراحی هایش بسیار منحصر به فرد و جذاب است.

Prada عینک های آفتابی پرادا
Prada عینک های آفتابی پرادا

عینک های آفتابی این مارک بسیار اکشن و آرتیستی میباشد و جزء مجموعه های منحصر به فرد اکسسوری وعینک های مد روز است. همچنین به دلیل قیمت مناسب آن جزو یکی از اولین انتخاب ها برای خرید بسیاری از زنان و مردان است

عینک آفتابی
مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد
$   22.21 طراحی شده: سایت اول
این وب سایت تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد . و مسئولیت هرگونه مغایرتی با این قوانین در آگهی ها شخصا و راسا بر عهده ی آگهی دهنده خواهد بود.

عینک آفتابی مارک دار

می پوشد دستفروشان عینک آفتابی .من می خواهم به سفارش یک جفت اما من نمی دانم اگر آنها عینک آفتابی مارک دار معنی کیفیت خشونت، اگر آنها خوب هستند و از اساس استانداردها و یا اگر آنها برای چشم مضر هستند.اگر عینک آفتابی مارک دار می داند هر چیزی این امر می تواند واقعا مفید است. خرید یک جفت از لنزهای سبز قطبی و متاسفانه آنها کیفیت وحشتناک زمانی که بر رویاب. آنها لنز کاملا تیز هستند و روشن کردن رنگ ها در استفاده عمومی، اما پس از در حالی که من آنها چشم من تحریک خاص در هنگام رانندگی. نگاه سرد اما کیفیت کلی ضعیف است. من یک جفت دیگر حتی در قیمت مناسب خرید نیست. اولین و مهمترین - من قانع نشده این واقعا قطبی هستند. هر کسی که دارای یا اهل سنت قطبی بود می داند که چگونه عالی هستند و چگونه آنها را خوب به آسمان ونگاه دریا. عینک آفتابی مارک دار این مورد با این عینک آفتابی است. اگر آنها به درستی قطبی آن نیستبه خوبی انجام شده است. آزمون واقعی است برگزاری دو جفت در برابر یکدیگر در عینک آفتابی مارک دار درجه، اگر آن را کاملا سیاه و سفید و سپس آنها را قطبی می شوند، عینک آفتابی مارک دار به عنوان هیچ نور می توانید از طریق دریافت کنید. من این را بررسی کنید بعد. 2. قاب بسیار سبک است اما احساس می کند بسیار ضعیف است. عدم پیچ در آغوش بدان معنی است که من یک جفت به کارخانه 4 بار در 7 سال برای تعمیر ارسال کرده اید و تنها حمل و نقل پرداخت می شود. تعمیرات دو بار سنگ تراشه های از رها کردن آنها را یک بار برای نشستن بر روی آنها و خم شدن: برای شد قاب تیتانیوم و یک بار برای ترک در اطراف پیوست قاب لنز است. هر بار که من کردم آن را از کارخانه خود را مانند بود، و احتمالا، یک جفت کاملا جدید است. نمی تواند حرف بزند بسیار به اندازه کافی در مورد آنها. من دوم مائوئی جیم. بهترین لنز من تا به حال به حال، و من یک بیت از یک دمدمی مزاجی عینک آفتابی (پوشیده اند ری بن، عینک آفتابی مارک دار در، اسمیت، الکی، عینک آفتابی مارک دار عینک آفتابی مارک دار، و غیره). عشق خاکستری خنثی خود برای نور روشن و عینک آفتابی مارک دار رز قرار می دهد یک لبخند بر روی صورت خود را. گارانتی / سیاست تعمیر آنها نمی توان شکست داد. ارسال آن را در، یک جفت جدید مانند، هیچ سوالات پرسیده (حتی لنز عینک آفتابی مارک دار). شما خواهد شد خفه کردن در قیمت اما در بالا آمده را با یک عمر

خرید عینک دودی

اگر مانعی جلوی رسیدن نور به چشم ها را بگیرد یا اگر شما در اتاقی كه نور كمی دارد قرار بگیرید، مردمك چشم ها گشاد می شود و بنابراین احتمال ورود نورهای خارجی به درون محفظه چشم بیشتر می شود. خرید عینک دودی پس اگر به دلیل هرگونه بیماری چشمی نیاز به استفاده از عینك آفتابی دارید، حتماٌ باید در انتخاب آن دقت كنید؛ چون عینك های غیر استاندارد تنها با تاریك كردن جلوی چشمان شما، مردمك را گشاد كرده و بدون ایجاد سدی در برابر اشعه های آسیب رسان، اجازه ورود آنها به محوطه داخل چشم را فراهم می كنند.

عینک آفتابی ارزان

'عینک آفتابی ارزان دوست دارم بدانید که بیش از حد، من واقعا می خواهم یک جفت. بر اساس زاویه واضح تر از قاب، ضخامتاز قوس بینی، و قرار دادن / اندازه سلاح، آن را قطعا است که ری-بن عینک آفتابی ارزان و یا هر نهدیگر ری-بن.متاسفانه، ممکن است این فقط یک سرپا نگه داشتن آنها دریافتند که دیگر در دسترس نیست، چیزی کهکمد لباس گروه / عینک آفتابی ارزان در حال حاضر، و غیرهروش دیگر، از آنجا که این امر منجر به یک نمایش مرسوم، مد روز، می تواند یک طراح یکی کردن و یا به صورت محلیمورد تولید شده است. من ارزان قیمت چینی کشیدن آف-هیچ به نام ما حکومت نیست. من می خواهم به عشقپیدا کردن یک جفت نام تجاری است.من عینک آفتابی ارزان سایت خود جستجو و آنها را نگاه بسیار خوبی برای قیمت های خود را.همچنین صفحات رسانه های اجتماعی خود خوب است.من می خواهم اگر کسی می داند یا از خدمات.

عینک آفتابی ارزان: فراتر از سیاست خدمات عالی، کیفیت نوری لنز فوق العاده است. من لنز خود را به ارائه وضوح و کنتراست به هیچ یک دوم پیدا کرده اند. . وای شما شوخی نیست، حدس می زنم آن است خیلی بد نیست اگر شما هرگز قبل از خرید یک جفت دیگر هر چند. من در مورد عینک آفتابی ارزان فکر می کرد، اما شاید من باید به جای عینک آفتابی ارزان مائوئی جیم. من دوست دارم که آنها را با لنز عینک آفتابی ارزان، از من به نظر می رسد در چند سال گذشته کور شده اند مائوئی جیم بدون شک! گران برای مطمئن ... اما زمانی که شما به طور متوسط ​​است که در طول زندگی از عینک آن را ناچیز. من یک عینک با صفر تا به حال هرگز تا زمانی مشکلات. هنگامی که من فکر کردم من از چند ماه از دست داده، من عجله و خریداری دقیق جفت یکسان است. معدن به طور معجزه آسایی چند روز بعد توسط عینک آفتابی ارزان دیده شد، بنابراین من قرار دادن جدید تماس آنهایی که در مورد به صرفه جویی برای روز بارانی است. شما می توانید وزن سبک، آسایش خود را ضرب و شتم نیست و وضوح لنز. همانطور که شما احتمالا می دانید، خورشید در آسمان همراه با تابش خیره کننده در

خرید عینک ری بن

Ray Ban ری بن کمپانی کارتیر به وسیله لویی کارتیر پایه گذاری شد.این کمپانی در ابتدا جواهرات و زیورالات طراحی و تولید میکرد و وقتی در این زمینه به شهرت رسید عطر و ادکلن و ساعت و عینکهای آفتابی را هم طراحی و تولید کرد.در سال 1888 نخستین ساعتهای کارتیر برای بانوان طراحی شد. خرید عینک ری بن این کمپانی اولین بار در شهر زیبای لندن به وسیله پسر دوم لویی همزمان با تاجگذاری ادوارد هفتم افتتاح شد.امروزه این کمپانی در فرانسه قرار دارد اما ساعتهای خود را در ژنو سوییس تولید میکنند.عینکهای آفتابی کارتیر یکی از خاص ترین و باکلاس ترین عینکهای تولید شده میباشند.و در ابتدا مختص خانواده های سلطنتی بوده است.

Visit us on Google+