تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

تابلو چلنیوم

ساخت حروف چلنیوم

مطالب مرتبط

لینک های دیگر

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم اولین بار در اسپانیا تولید شد . چلنیوم از آلیاژی از آلومینیوم تولید شد که ویژه گی منحصر به فردی داشت , این آلیاژ بسیار بسیار شبیه به استیل بود . یعنی بر خلاف آلومینیوم که سطحی مات و زبر داشت , چلنیوم کاملا سطحی براق و شفاف دارد و بر خلاف آلومینیوم که بسیار نرم است , چلنیوم بسیار حالت پذیر و در عین حال در حالت بدست آمده بسیار ثبات داشته و در نهایت شکل ظاهری حروفی که سازنده ی چلنیوم آن را با دست حالت داده را باقی نگه میدارد.

تابلو چلنیوم

الوند گرافیک

تهران خیابان انقلاب نبش پرنیان پلاک 16
siteavval@gmail.com
02177610510
09360256644

اجزای تشکیل دهنده تابلو چلنیوم

  1. سطح رویی کار چلنیوم
  2. دیواره چلنیوم
  3. نور پردازی داخلی چلنیوم
  4. سطح زیرین چلنیوم
تابلو چلنیوم

رویی کار چلنیوم

رویه کار که از نوع پلاستیک پلکسی گلاس می باشد

پلگسی گلاس عموما در بازار ایران از ورق های 220 سانتی در 180 سانتیمتری که جنس نوع تایوانی آن مرغوب ترین نوع در بازار میباشد.الوند گرافیک مواد اولیه مصرفی خود را در ساخت تابلو چلنیوم از بهترین مواد استفاده میکند . یکی از این مواد پلگسی گلاس است که بهترین نوع ان تایوانی بوده این تابلو در برابر نور و حرارت محیط بسیار مقاوم میباشند و در انواع رنگهای متنوع موجود میباشند که استفاده آن بستگی به انتخاب مشتری دارد . متخصصان الوند گرافیک طرح مورد نظر را برای ساخت رویه ی تابلوی چلنیوم بوسیله ی برش های لیزری بریده و آماده ی ساخت می کنند . ساخت چلنیوم

تابلو چلنیوم

الوند گرافیک

تهران خیابان انقلاب نبش پرنیان پلاک 16
siteavval@gmail.com
02177610510
09360256644

دیواره چلنیوم

محیط بیرونی تابلو چلنیوم : تابلو چلنیوم بوسیله ورق های چلنیوم که می بایستی مطابق با طرح اولیه شکل داده شوند . این کار در اروپا و کشور هایی که از تابلو لاتین استفاده میکنند با دستگاه های مخصوص انجام می شود اما در کشورمان بدلیل تفاوت تابلو فارسی با لاتین استفاده از دستگاه خم چلنیوم تقریبا غیر ممکن است . بنا بر این متخصصان الوند گرافیک شکل دهی تابلو چلنیوم را با دست و با ابزار های ابتدایی مانند سوهان و غالب تنه به انجام می رسانند و این کار وقت زیادی را برای ساخت تابلو چلنیوم به خود اختصاص می دهد . تسمه های چلنیوم ابعاد ارتفاعی متفاوتی دارند که عموما از سایز 7 سانتیمتری آن استفاده می شود . همینطور چلنیوم ها رنگ بندی متفاوتی دارند که عمومی ترین ان رنگ نفره ای که شبیه به استیل می باشد . اما به اقتضای طرح میشود از چلنیوم طلایی یا آئینه ای ؛ مسی ، برنجی یا رنگی مثل مشکی آبی و یا قرمز هم استفاده کرد بدیهیست انواع رنگی چلنیوم بخاطر عدم استقبال , به سختی در بازار ایران یافت میشود و در صورت درخواست مشتری برای ساخت چلنیوم رنگی مدیریت الوند گرافیک لبه چلنیوم را سریعا از کشور تولید کننده وارد می نماید و از آن استفاده میکند . لازم به ذکر است که لبه های چلنیوم این شرکت مارک آلوراپید و تولید کشور اسپانیا می باشد که از بهترین نوع لبه های چلنیوم در دنیا است.

نور پردازی تابلو چلنیوم :

نور پردازی تابلو چلنیو اخیرا بوسیله نئون بوده اما جدیدا با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی برای نور پردازی از SMD استفاده می شود . SMD در حال حاظر انواع مختلف دارد که نسبت به بازتاب نور و طول عمر مفید در بازار با قیمت های متفاوتی موجود می باشد. برای اینکه نور تابلو چلنیوم یک نواخت باشد می بایستی SMD ها را با فواصل معینی بر روی زیرهی کار چسباند . همینطور SMD ها رنگ بندی های متعددی دارند , حتی SMD هفت رنگ در برخی از تابلو های چلنیوم استفاده میشود و جلوه ی ویژه ای به تابلوی چلنیوم می دهد .

تابلو چلنیوم

الوند گرافیک

تهران خیابان انقلاب نبش پرنیان پلاک 16
siteavval@gmail.com
02177610510
09360256644

زیر کار تابلو چلنیوم :

با استفاده از PVC برای ساخت زیره ی کار تابلو چلنیوم که قبل تر آن ها را مطابق طرح برش داده ایم و در نهایت SMD ها را بر روی آن چسبانده ایم و این زیره کار می بایستی توسط نصاب به مکان مورد نصب اتصال داده شود و در نهایت لبه های چلنیوم که قبلا به حروف های برش داده شده چسبیده شده اند , به زمینه ی کار وصل میگردد . ، نئون پلاستیک الوند گرافیک با بهره گیری از تکنولوژی روز و سابقه 50 ساله در تولید انواع تابلو های محیطی و تبلیغاتی با ساخت تابلو چلنیوم در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

تابلو چلنیوم
مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد
$   22.21 طراحی شده: سایت اول

چلنیوم

آگهیها و نشانههای کانال نامه می تواند استاندارد، معکوس (هاله)، و یا چهره باز، و ساخته شده چلنیوم مواد مختلف متفاوت است. چلنیوم، شرکت می تواند کمک به شما در تعیین برای خارج چلنیوم کسب و کار خود را با بهترین است. مرور چلنیوم طریق گالری مشتری ما برای گرفتن ایده چلنیوم کیفیت کار ما انجام می دهیم. ما می توانیم سفارشی طراحی هر آنچه در آن است که شما نیاز دارید. ما همچنین نصب، نگهداری و تعمیر هر گونه نشانه. اگر چه نشانه کانال نامه معمولا خارج چلنیوم منزل استفاده می شود، آنها نیز برنامه های کاربردی داخلی، مانند علامت های کوچک داخلی. چراغ و روشنایی نئون ثبت نام هم چراغ یا نور نئون می توان مورد استفاده قرار دادن این علائم تعریف شده است. در شب، و یا در یک روز ابری، نور را به علامت این ظاهر است. این نشانه ها بسیار قابل مشاهده است، در هر صورت. چراغ روشنایی با استفاده چلنیوم انرژی کمتر، بیشتر مقرون به صرفه، و سازگار با محیط زیست (به عنوان مثال "سبز") است. نشانه چلنیوم نیاز به تعمیر و نگهداری و تعمیر کمتر است. آیا شما می دانید که دقیقا چه نوع نشانه شما نیاز دارید، و یا سوالات، چلنیوم، شرکت می تواند به شما کمک کند تعیین بهترین وجه مناسب کسب و کار خود را، و ما ایجاد خواهد کرد، نصب، و خدمات علامت شما را بر تصمیم. لطفا چلنیوم طریق گالری عکس ما چلنیوم کانال نامه علائم فهرست ما را طراحی کرده اند، ساخته و نصب شده برای مشتریان ما. بنای یادبود علائم نه تنها به کسب و کار خود را به نظر می رسد برجسته و حرفه ای، آنها نیز هویت شرکت برای مشتریان خود ایجاد کنید. با توجه به قرار دادن سمت خیابان خود، آنها بسیار قابل مشاهده است، ساخت آن آسان برای مشتریان را به سرعت بیابید کسب و کار خود را.

این نوع چلنیوم نشانه مناسب برای تبلیغات است، اعلام وقایع، و ارائه به مشتریان خود را با اطلاعات فعلی. شما می دانید که خدمات بزرگ و / یا محصول. اما، آیا مشتریان بالقوه خود را می دانیم که؟ برداشت اول همه چیز هستند. مرور چلنیوم طریق گالری عکس ما علائم بنای یادبود به دست آوردن ایده چلنیوم کیفیت کار ما انجام می دهیم. ما می توانیم سفارشی طراحی هر آنچه در آن است که شما نیاز دارید. ما همچنین نصب، نگهداری و تعمیر هر گونه نشانه. چلنیوم خط پیمایش نوارهای به سیستم های خط پیام های متعدد و گرافیک به طور کامل متحرک - نمایش دیجیتال الکترونیکی به رنگ قرمز، کهربا و یا صفحه نمایش رنگی کامل برای چشم نواز، ارتقاء بالا تاثیر و تبلیغات در دسترس هستند. چلنیوم، صفحه نمایش، و تنظیمات تقریبا بی حد و حصر است. نمایش دیجیتال الکترونیکی شما توانایی تغییر پیام خود را "در پرواز" برای ایجاد آگاهی اجتماعی و تعامل است. این نوع چلنیوم نشانه می توانید تاریخ، زمان، و دما، و همچنین پیام های موضعی و تبلیغ برای خود نشان می دهد، و آنها با توجه به کسب و کار خود جلب کند. مرور چلنیوم طریق گالری عکس ما چلنیوم دیجیتال الکترونیکی نمایش برای گرفتن ایده چلنیوم کیفیت کار ما انجام می دهیم. ما می توانیم سفارشی طراحی هر آنچه در آن است که شما نیاز دارید. ما همچنین نصب، نگهداری، تعمیر و هر گونه نشانه ما برای شما ایجاد کند.

نشانه چلنیوم به شما "دو طرفه" دید، و به نشانه دیوار صاف مخالف است و می تواند روشن یا نه. آنها می توانند چلنیوم انواع مواد ساخته شده، محبوب در مناطق شهری هستند، و قرار گرفتن در معرض عالی در مناطقی که ترافیک پا وجود دارد. مرور چلنیوم طریق گالری عکس ما چلنیوم طراحی نشانه. احساس رایگان برای تماس با ما به بحث در مورد آنچه ما می توانیم برای کسب و کار خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید طراحی چلنیوم به ساخت نصب و راه اندازی - تاثیر علائم شیکاگو، پیشرو در ارائه دهنده کانال نامه علائم، جعبه نور نشانه ها، و دارای نور پس زمینه هاله نامه، و نشانه های پانل با فشار چلنیوم طریق نامه در شیکاگو است. نشانه چلنیوم ایجاد یک تصور قدرتمند و ارائه خوانایی و آگاهی در شب برای فروشگاه های خرده فروشی، ساختمان ها و محیط های دیگر. تأثیر! نشانه شیکاگو به طرز ماهرانه ای طراحی، تولید، نصب و طیف گسترده ای چلنیوم نشانه های روشن برای دیدار با هر مشخصات. چلنیوم طراحی تا ساخت به نصب و راه اندازی - تاثیر علائم شیکاگو، پیشرو در ارائه دهنده کانال نامه علائم، جعبه نور نشانه ها، و دارای نور پس زمینه هاله نامه در شیکاگو است. نشانه های روشن ایجاد یک تصور قدرتمند و ارائه خوانایی و آگاهی در شب برای فروشگاه های خرده فروشی، ساختمان ها و محیط های دیگر. تأثیر! نشانه شیکاگو به طرز ماهرانه ای طراحی، تولید، نصب و طیف گسترده ای چلنیوم نشانه های روشن برای دیدار با هر مشخصات.

محصولات عبارتند چلنیوم:
کانال علائم نامه
جعبه نور نشانه
جعبه نور جایگزین صورت - پانل های گرافیک جدید
معکوس "هالو روشن" نامه کانال
روشنایی چلنیوم - ولتاژ پایین انرژی چلنیوم و صرفه جویی در هزینه


تأثیر! نشانه شیکاگو یک شرکت ثبت نام شیکاگو ارائه طیف کاملی چلنیوم نشانه های روشن و برق خارجی در شیکاگو و حومه چلنیوم جمله حروف روشن کانال، جعبه نور، علائم نئون، و نشانه بنای تاریخی روشن است. ما با ارائه خدمات کامل علامت های الکتریکی در شیکاگو چلنیوم جمله طراحی، ساخت، تعمیر، نگهداری، نصب و راه اندازی، و همچنین تغییرات چهره برای نشانه جعبه روشن است. هنگامی که شما نیاز به یک شرکت تابلوی نئون در شیکاگو، شما می توانید در ضربه حساب! نشانه شیکاگو به کار انجام می شود است.

تأثیر! نشانه شیکاگو در خدمت به نیازهای مشتریان در طیف گسترده ای چلنیوم صنایع - چلنیوم جمله شرکت های بزرگ، خرده فروشی، مدیریت املاک، طراحی گرافیک، املاک و مستغلات، و ساخت و ساز، که اعتقاد به این که علامت های موثر، با کیفیت بالا انتگرال به هویت بصری، با نام تجاری خود را به اشتراک بگذارید ، و پیام.

چلنیوم

حروف چلنیوم

دقیق، نصب و راه اندازی حرفه ای حروف چلنیوم علامت های خود را فقط به عنوان به عنوان طراحی و ساخت آن مهم است. در واقع ممکن است مهم تر است. نصب و راه اندازی لمس نهایی است، و تصویر خود را به آن وابسته است در حال انجام است. ما همچنین می توانیم مجوز در صورت لزوم تهیه و ارائه برنامه های تعمیر و نگهداری برای علامت های روشن خود را. 012 لندن است کاتالیزور برای تبدیل 2.5 کیلومتر مربع حروف چلنیوم زمین در شرق لندن بوده است. چه یک بار زمین صنعتی شده است به سرعت در طول چند سال گذشته به فضا سبز است که هر دو بازدید کننده به بازی های المپیک و ساکنان محلی می تواند لذت بردن تبدیل شد، و آن را در حال حاضر رسما در پارک المپیک.

هنگامی که منجر علامت های شرکت فروغ علائم بریتانیا به ارائه راه پیدا کردن علامت برای پارک المپیک انتخاب شد، این تیم تبدیل به شرکت حروف چلنیوم به ارائه راه حل روشنایی منحصر به فرد است که می تواند عملکرد قدرتمند ارائه بلکه نسبت به میراث پایدار حروف چلنیوم بازی های المپیک کمک می کند. انتظار

برای کمیته سازماندهی لندن بازی های المپیک و پارالمپیک (حروف چلنیوم)، آن را به خصوص مهم است، که بازدید کنندگان به راحتی می تواند راه خود را که در حال حرکت در پارک المپیک را پیدا ایجاد یک سیستم علامت روشن و قابل مشاهده یک بخش کلیدی حروف چلنیوم یک محیط دوستانه مشتری، که در آن مردم می توانند حروف چلنیوم یک رویداد به دیگری با سهولت نسبی حرکت بود. راه حل
نشانه روشنایی در پارک توسط شرکت حروف چلنیوم اروپا حروف چلنیوم ماژول برای این منظور عنوان استفاده حروف چلنیوم آنها (یک شرکت فن آوری لنز ثبت شده) برای ایجاد یک توزیع گسترده ای حروف چلنیوم نور، گرفتن نور در غیر این صورت به هدر رفته و هدایت آن به سمت سطح روشن انتخاب شدند. این لنز منحصر به فرد بهینه سازی هر حروف چلنیوم ماژول، که کمک به کاهش میزان مواد مورد نیاز در هر یک حروف چلنیوم نشانه - در نهایت اجازه می دهد راحت تر حروف چلنیوم نصب و راه اندازی، فوق العاده عمر طولانی، بهره وری انرژی بیشتر و قابلیت اطمینان در کل. حروف چلنیوم نظر بهره وری انرژی، پیدا کردن علائم راه نصب شده در پارک المپیک مصرف تا انرژی 90٪ کمتر حروف چلنیوم علائم مقایسه روشن با تکنولوژی لامپ های معمولی، یک شاهکار شگفت انگیز زمانی که یک منطقه بزرگ حروف چلنیوم علامت چهره به روشن هر دو روشن و یکنواخت است.

نتایج و مزایای
پایداری و زیست محیطی مورد نیاز نیز توسط این واقعیت است که حروف چلنیوم های نصب یک زندگی قابل استفاده حروف چلنیوم 50،000 ساعت، حاوی مواد خطرناک برای سلامتی انسان و محیط زیست نیست و در چنین راهی نصب شده است که زمانی که برخی حروف چلنیوم نشانه ها پس حروف چلنیوم حذف ملاقات بازی های المپیک، همه حروف چلنیوم ماژول های حروف چلنیوم بهبود را می توان دوباره مورد استفاده در دیگر برنامه های کاربردی علامت روشن برای چند سال بیشتر به آمده است. سخنگوی فروغ علائم بریتانیا اظهار داشت: "ما خوشحال هستیم که با نتیجه به پایان رسید. با کمک شرکت حروف چلنیوم ما قادر به ایجاد علامت های چشم نواز است که واقعا کمک خواهد کرد بازدید هنگامی که منجر به ساخت عمده الکتریکی حروف چلنیوم تصمیم به وصله پینه کردن علامت در ساختمان ستاد مقصد حروف چلنیوم خود، تیم برای یک راه حل روشنایی که به خوبی نه تنها به انجام بلکه منعکس کننده هویت سازمانی شرکت ساخته شده بر روی یک میراث غنی حروف چلنیوم تجربه و تخصص و نوآوری بود.
به طور مشابه، این تیم پشت سر نوسازی روشنایی حروف چلنیوم ساختمان حروف چلنیوم نقطه، خواست مطمئن شود که ساختمان مشخصات بالا است، که یک نقطه عطفی کلیدی برای ورود مسافران به بوداپست حروف چلنیوم بزرگراه وین و دریاچه حروف چلنیوم، حروف چلنیوم ساختمان های همسایه آن با لبه های جدید معاصر بود روشنایی. راه حل

های ™ کانتور حروف چلنیوم سیستم های روشنایی تترا راه حل ایده آل در هر دو مورد تلقی می شد، مناسب برای طیف گسترده ای حروف چلنیوم نورپردازی معماری حروف چلنیوم جمله روشنایی مرز، باز صورت حروف کانال ها، علائم معکوس هاله، نور لهجه، هنر و مجسمه سازی نور بودن، و همچنین به به عنوان روشنایی. نتایج و مزایای سیستم حروف چلنیوم فراهم می کند مزایای برای هر دو حروف چلنیوم و نقطه به عنوان سیستم است تا به انرژی 40 درصد کارآمد تر حروف چلنیوم یک سیستم نئون در معرض معمولی است. سرد به لمس، آن را نیز به ظاهر روشن و یکنواخت را فراهم می کند. علاوه بر این، هر دو ساختمان حروف چلنیوم مزایای متعدد بیش حروف چلنیوم چراغ های نئون سنتی حروف چلنیوم جمله بهبود بهره وری انرژی، زیبایی شناسی جذاب، نور خروجی، نیرومندی، عملیات کم ولتاژ، عمر طولانی، بی بدیل عملیات آب و هوای سرد و سهولت نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری بهره مند شوند.فرودگاه بین المللی فرانکفورت (آلمان) در میان 10 فرودگاه های پیشرو در جهان توسط تعدادی حروف چلنیوم مسافران است. در سال 2011، 56 میلیون مسافر، و یا در حدود 154،000 کاربران در روز، حروف چلنیوم طریق این فرودگاه منتقل می شود. فرودگاه فرانکفورت بزرگترین فرودگاه جهان باری و یکی حروف چلنیوم شلوغ ترین در اروپا، همراه با شارل دوگل در پاریس و هیترو در لندن است.

انتظار به دلیل اهمیت این فرودگاه و رشد مداوم - در سال 2011 تعدادی حروف چلنیوم مسافران تا 5.5٪ نسبت به سال گذشته بود - تاسیسات آن همواره در حال بزرگ شده و بهبود یافته است. یکی حروف چلنیوم آخرین پروژه های ساخت و ساز حروف چلنیوم یک ساختار قوسی شکل روشن جدید با دو پانل های جانبی در بزرگراه ورودی اصلی به فرودگاه بود. علاوه بر این به مسافران استقبال و بازدید کنندگان، این نشانه پشتیبانی جدید تبلیغات دیجیتال است که توسط شرکت آلمانی رسانه فرانکفورت شرکت مدیریت فراهم می کند. راه حل ما ساختار جدید، که 29 متر عرض اندازه گیری 14 متر ارتفاع، ویژگی های حروف چلنیوم روشنایی انرژی کارآمد، دراز مدت سیستم های روشنایی تا در مجموع حروف چلنیوم 285 ماژول LED در هر علامت برای این پروژه نصب شدند این سیستم جایگزین منابع نور فلورسنت در برنامه های کاربردی که نیاز به گسترده، روشنایی یکنواخت، همانطور که در مورد این پانل بزرگ تبلیغاتی روشن. پس حروف چلنیوم نصب و راه اندازی در ماه ژانویه، سیمون شواب، مدیر عامل رسانه فرانکفورت شرکت، گفت: "ما به دلیل دید خوب آن، تاثیر کم محیطی و صرفه جویی انرژی آن را در مقایسه با سیستم های دیگر را فراهم می هیجان زده با این نشانه های جدید روشن است. ما حروف چلنیوم آغاز مشتریان خود را با نتیجهی که شگفت انگیز است، پایدار، فن آوری های پیشرفته پروژه های تبلیغاتی دیجیتال "جذب، او اضافه شده است. آمار و اعداد نتایج و مزایای بهره وری بالا یکی حروف چلنیوم دلایلی که حروف چلنیوم برای نصب در فرودگاه فرانکفورت انتخاب شد. 4 بار نور یکنواخت آن طولانی تر حروف چلنیوم نور فلورسنت و صرفه جویی انرژی بیش حروف چلنیوم 60٪ با توجه به سیستم های دیگر را با یک عمر برخی حروف چلنیوم 50،000 ساعت.
علاوه بر این، سیستم حروف چلنیوم ارائه می دهد مزایای متعددی است که آن را به گزینه هوشمند را. سیستم سازگار با استاندارد است و آن را شامل سرب، جیوه و یا شیشه ای، که باعث می شود تعمیر و نگهداری آسان تر و سازگار با محیط زیست است. این آسان برای نصب است، و قوی طراحی آن آن را حروف چلنیوم هر آسیب های خارجی محافظت می کند. علاوه بر این، طیف گسترده ای حروف چلنیوم درجه حرارت رنگ باعث می شود آن را به هر محیط روشنایی سازگار شرکت نزدیک با چین منابع پیشتاز حروف چلنیوم سال 2008 کار کرده است ارائه سوپر مارکت ها با کیفیت بالا و با انرژی کارآمد راه حل های روشنایی. در سال 2011، GE نورپردازی بیش حروف چلنیوم 25 سوپر مارکت ها پیشتاز با حروف چلنیوم تترا راه حل های روشنایی علامت و چند نفر دیگر با T5 وات خسیس وسایل روشنایی داخل ساختمان و لامپ حروف چلنیوم نصب شده است. چین منابع پیشتاز یکی حروف چلنیوم
آقای نورپردازی نصب شده خرید و فروش، گفت: "به طور کلی در فروشگاه روشنایی، سیستم موجود مورد استفاده قرار گرفت با انرژی کارآمد و نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر و کیفیت روشنایی علامت نیز می تواند بهبود یافته در ، ما کار می کنند. نزدیک با مشتریان خود به درک نیازهای خود به طوری که ما می تواند یک مشاور قابل اعتماد برای همه مورد نیاز روشنایی است. ما یک راه حل نورپردازی جدید برای بیرونی و فضای داخلی سوپر مارکت ها، که اطمینان می داد که استاندارد روشنایی اصلی افزایش یافته است پیشنهاد در حالی که دستیابی به انرژی و تعمیر و نگهداری پس انداز برای چین منابع پیشتاز. "

حروف چلنیوم
Visit us on Google+