تبلیغات هوشمند

اطلاعات بیشتر را دنبال کنید

گاوصندوق

امنیت بالا با گاوصندوق
گاوصندوق

گاوصندوق

در سال 1835 دو مخترع انگلیسی به نام های چارلز چاب و ژرمی چاب درولورهمپتون انگلیس گاصندوق را اختراع کردندشروع به تولید محصولاتی ایمن ومقاوم کردند.

استفاده از گاو صندوق برای امنیت خانواده بسیار مهم است قیمت گاوصندوق ها معمولا از 500 هزارتومان تا نامحدود است .

گاو صندوق نسوز
مدل های گاوصندوق ها
  1. گاوصندوق خانگی
  2. گاوصندوق هتلی
  3. گاوصندوق دیواری
  4. گاوصندوق نسوز
  5. گاوصندوق نسوز اثرانگشتی
  6. گاوصندوق ضد سرقت
  7. گاوصندوق بانکی
  8. گاوصندوق غیره
گاو صندوق دیواری

خرید گاوصندق - قیمت گاو صندوق

پیشنهاد میدیم که از گاو صندوق استفاده کنید ؟

دلایلی که پیشنهاد میدیم تا از گاو صندوق استفاده کنید : اغلب گاو صندوق ها طراحی شده اند تا محتویات درونشان را که شامل : جواهرات ،سکه های طلا ،اسناد بانکی ومعتبر ، مدارک شناسایی ، پاسپورت وهر آنچه که برای ما ارزشمنداست را از گزند دزد، آتش، سیل ،زلزله ، وسایر حوادث طبیعی حفظ کنند . ذهنمان وقتی در آرامش خواهد بود که با اطمینان بدانیم جای تمامی متعلقات ارزشمند کاملا محافظت شده است

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد
$   22.21 طراحی شده: سایت اول
این وب سایت تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد . و مسئولیت هرگونه مغایرتی با این قوانین در آگهی ها شخصا و راسا بر عهده ی آگهی دهنده خواهد بود

کمک به خانواده ها پیگیری این اسناد مهم ایده پشت گاوصندوق، مجازی امن وفاداری که امروز به طور رسمی راه اندازی شد، پس از یک خلبان یک سال است. شما می توانید ذخیره، دسترسی (دسترسی تلفن همراه وجود دارد) و اسناد با اعضای خانواده یا مشاوران به اشتراک بگذارید. این برنامه رایگان، و شما لازم نیست که به یک مشتری وفاداری به استفاده از آن.
"ما شاهد نیاز مشتری. آنها نمی دانستند که در آن اسناد بودند، داشتن مکالمات خانواده در اطراف مسائل مهم نیست، و اسناد در قالب مقاله بود. شما با قرار دادن این سه با هم، و آن را یک سناریوی بزرگ برای مردم نیست، می گوید: "دان برونل، رئيس جمهور و مدیر عامل وفاداری سرمایه گذاری" راه حل گاوصندوق تابعه.

شما، به عنوان یک صاحب حساب گاوصندوق، را انتخاب کنید که کی و چگونه برای به اشتراک گذاشتن اسناد، با وکیل خود یا خواهر و برادر است. (آنها به ثبت نام برای حساب گاوصندوق خود را). شما می توانید همه چیز را، و یا فقط یک لیست تماس های اضطراری و یا اطلاعات آرایش مراسم تشییع جنازه به اشتراک بگذارید. اما مهم این است که تمام این مسائل مهم در دسترس است، در یک مکان. شما می توانید یک نفر را نام برای دسترسی به اسناد خود را پس از مرگ خود را.

فضای ذخیرهسازی گاوصندوق هر حساب شود. "این مقدار زیادی برای اسناد ما در حال صحبت کردن در مورد، نه هر تصویر شما تا به حال از سگ خود را در زمان است، می گوید:" اندرو پترسون، معاون رئيس جمهور گاوصندوق.

یک جعبه قفل امن استفاده می شود برای تامین امنیت اشیاء با ارزش در برابر سرقت و / یا آسیب از آتش است. امن است که معمولا یک مکعب تو خالی و یا سیلندر، با یک چهره قابل حمل بودن و یا لولایی به شکل یک درب. بدن و درب ممکن است از فلز چدن (مانند فولاد) و یا از پلاستیک از طریق قالب گیری ضربه تشکیل شده است. بانک صفس گوی معمولا به مقابله امن، یک باز شکاف برای حذف اشیاء با ارزش را به امن و بدون باز کردن آن، و یک قفل ترکیبی تاخیر زمانی برای خنثی دزدان / و یا گاوصندوق. یک تفاوت معنی داری بین نوع گاو صندوق این است که آیا امن است به دیوار یا ساختار امن و یا اگر آن را می توان در اطراف نقل مکان کرد. نسخه کمتر امن (تنها مناسب برای پول نقد خرده) است که معمولا به جعبه نقدی نامیده می شود. در سال ، مخترعان انگلیسی چارلز و ارمیا گاوصندوق را در گاوصندوق، انگلستان، حق انحصاری اختراع یک قفل سارق مقاوم در برابر امن و شروع به تولید سفس. برادران گاوصندوق را تولید کرده بود را دریافت . را قفل یک شرکت مستقل تا بود که آن را به ها فروخته شد.
در 2 نوامبر، ، مخترع هنری براون "نهنج برای ذخیره سازی و حفظ مقالات." به ثبت رساند ظرف مقاوم در برابر آتش و مقاوم در برابر تصادف بود و از جعلی ساخته شده است. جعبه قادر به با خیال راحت با یک قفل و کلید و نیز قادر به حفظ سازمان با ارائه اسلات های مختلف به سازماندهی مقالات مهم امن بود. مشخصات

Visit us on Google+