چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟

چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟

پانزده نکته مهم که چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟ برخی از نیاز های شما برای ساخت یک وب سایت می باشد که در این صفحه به آنها اشاره می شود

چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟

چرا به یک وب سایت نیاز دارید؟

1 – کاتالوگ آنلاین

در شیوه ی سنتی تبلیغات هزینه ی زیادی صرف چاپ میلیون کاتالوگ و بروشور , آگهی های روزنامه ، مجلات واز طرفی توزیع آنها میشود و مانند تیری در تاریکی اغلب آنها به دست مخاطب اصلی نمی رسند . اما امروزه با داشتن یک وب سایت شما می توانید با کمترین هزینه ؛ کاتالوگ آنلاین ی داشته باشید که بدون هزینه ارسال در تمام جهان مخاطبان شما آنها را ببینند .

کاتالوگ آنلاین

این نمودار نشان میدهد سایت ما , ماه گذشته از کدام کشور های دنیا بازدید کننده داشته است , با توجه به اینکه ما هیچ هزینه ی تبلیغی برای سایت پرداخت نکرده ایم از سایر نقاط جهان سایت ما بازدید داشته است.

2 - مشتریان بیشتر

بیش از 2.4 میلیارد نفر همه روزه از اینترنت استفاده می کنند ، آمار نشان میدهد 90 درصد از این افراد حداقل یک بار چیزی را ازاینترنت خریداری کرده اند، و یا در 12 ماه گذشته با شرکتی در تماس آنلاین بوده اند . بنابراین با داشتن یک وب سایت، شانس بدست آوردن مشتری جدید به شما داده خواهد شد.
شانسی که اگر شما از آن استفاده نکنید رقیبتان از شما زود تر استفاده خواهد کرد.

3 - ارزش کسب و کار

آیا شما به تازگی با مشتریان خود مذاکره جدیدی انجام داده اید؟ ارائه وبسایت به مشتری همانند ارائه یک کارت ویزیت و یک کاتالوگ ارزش کسب و کار شما را بالاتر می برد و باعث می شود مشتری دیدگاه عمیق تری به شما و کارتان داشته باشد

ارزش کسب و کار

4 – تاثیر گذاری

به طور بالقوه با داشتن یک وب سایت هزاران نفر از مردم نا خود آگاه مطالب شما را میبینند و شما قادر به نفوذ در تصمیم گیری مردم خواهید بود . از طرفی با داشتن یک وب سایت شما می توانید بزرگی کارتان را با افتخار به مردم نشان دهید.

تاثیر گذاری

6 - کمک به شکل گیری در اهداف کسب و کار

درست است! هنگامی که وقت صرف نوشتن مطالب برای وب سایت میکنید .در واقع بازنگری در شیوه کاریتان کردید و ایده های جدید و خلاقانه ای بسوی شما می آید . بعبارتی ارزیابی مجدد در اهداف کسب و کار خود خواهید داشت.

7 – پیشرفت سریع تر

بعد از راه اندازی وب سایت قادر خواهید بود بدون یک ریال هزینه کردن محتوا و مطالب جدید اضافی کنید و حتی بعد از جمع کردن دیتا بیسی از مشتریان , بدون هیچ هزینه ای کسب و کاری جدید یا مکمل کار قبلی اضافی نمایید

8 - 24 ساعت شبانه روزی

24-hour

وب سایت شما 24 ساعته بدون هیچ گونه نظارت (کادر دفتری ) و یا نیاز به تعطیل کردن (تایم اداری) به مشتری شما سرویس میدهد .بدون هزینه و 24 ساعته برای مشتریان می توانید وجود داشته باشید.

24 hour online

9 - ارتباط با مشتریان

با داشتن یک وبلاگ در وب سایت خود، شما می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید ، جدید ترین محصولات، تبلیغات، اخبار، عکس، و یا هر محتوای دیگری را به روز رسانی کنید و از پیشنهادات و انتقادات مشتری خود با خبر شوید.

10 - بازاریابی

امروزه طیف گسترده ای از اینترنت پر سرعت در دسترس تمام مردم حتی در روستا ها است این یک امتیاز ویژه با یک طیف جدید از بازاریابی است که در شیوه سنتی فروش قدیمی وجود نداشته. وب سایت شما می تواند با استفاده از یک میزبانی کامل از تکنیک های بازاریابی کم هزینه ای را برای شما به ارمغان بیاورد.

network marketing

11 - پشتیبانی از مشتری

شما تا حد زیادی می توانید هزینه های پشتیبانی را با داشتن درگاه های اختصاصی در وب سایت ، و یا حتی فقط پرسش و پاسخ در وب سایت خود را کاهش دهید.

12- ایمیل خود را داشته باشید

میدانیم که راه های دیگری برای داشتن ایمیل وجود دارد, اما با داشتن یک وب سایت شما می توانید ایمیل خودتان را داشته باشید مانند INFO@YOURDOMAIN.IR. این حرفه ای تراست و آسان تر به یاد خواهید داشت. من می دانم که ارائه ایمیلی morteza9286534@gmail.com آسان و حرفه ای نیست.

13 - هر موضوع و یا سرگرمی را انجام خواهد داد

آیا شما عاشق ورزش ، عکاسی، تفریح ، اتومبیل، اسکیت، علم و یا حیوانات؟ خب، اینترنت مانند یک اتاق با تعداد نامحدودی از طاقچه (وبلاگ) است که می تواند ترافیک سایت را بالا ببرد و درآمد برایتان جذب کند. فقط چیزی را که دوست انتخاب کنید و در مورد آن شروع به نوشتن کنید.

14 - ارتباط با وب سایت های همکار

اگر شما صاحب یک وب سایت با راندمان بالا باشید براحتی می توانید با یک سایت تبادل بک لینک کرده و ارتباطات جدید با دیگر مخاطبان وب سایت داشته باشید . این می تواند به جریان درآمد اضافی برای شما منجر شود!

back link

15 - از دیگران پیشی بگیرید

آیا تا به حال در بحث با کسی بوده اید و او گفته باشد "خب، من یک مقاله در مورد که در وب سایت خود نوشته ام!! و در واقع، این بحث به فولان دلیل درست نیست." ؟!
شما میتوانید یک قدم از دیگران جلو تر باشید!

و در آخر

bill gates
"اگر کسب و کار شما بر روی اینترنت قرار ندارد، پس بزودی از چرخه کسب و کارتان خارج خواهید شد." این جمله برای من نیست، نظر بیل گیتس است.

Related posts پست های مرتبط

استاندارد های وب سایت